۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1395/11/20 شیوه اجرای پژوهش های دستگاه های اجرایی در استان باید تغییر یابد
شیوه اجرای پژوهش های دستگاه های اجرایی در استان باید تغییر یابد
استاندار خراسان جنوبی که شب گذشته در مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و صنعتی استان سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود: دستگاه های دولتی مانند بخش خصوصی فعال نیستند، به همین دلیل دستگاه های اجرایی کمتر توفیق دارند و از سر تکلیف به انجام وظائف می پردازند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سید علی اکبر پرویزی با تاکید بر ضرورت تغییر در مسیر پژوهشی استان، ادامه داد: در روند انجام طرح‌های پژوهشی اولویت با مراکز آموزشی استان است.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه تقویت صنایع، زنجیره‌ تولید را افزایش می‌دهد، افزود: حوزه کشاورزی استان در شرایط خوبی نیست که برای حل مشکلات این بخش باید از ظرفیت‌های پژوهشی استفاده کرد.
وی با تاکید بر اینکه صنایع و تولیدکنندگان نیز باید ارتباط خود را با بخش پژوهشی استان افزایش دهند، بیان داشت: اگر با نگاه تکلیفی به حوزه پژوهش بنگریم همین روند فعلی ادامه خواهد داشت
پرویزی با اشاره به ضرورت استفاده از نظرات پژوهشگران در راستای رفع مشکلات استان افزود: اگر نیاز باشد تمهیداتی در شورای برنامه ریزی استان اتخاذ خواهیم کرد تا اعتبارات پژوهشی دستگاه ها در اختیار شورای پژوهش استان قرار گیرد.
وی با تاکید بر حمایت از صنایعی که در نتیجه اجرای یک کار پژوهشی ایجاد شوند، گفت: در حوزه تولیدات معدنی ظرفیت‌های بالایی در استان وجود دارد که باید تلاش شود تا زیرساخت‌های این بخش را فراهم کنیم.
پرویزی با اشاره به سفر به بازارچه مرزی یزدان و پیگیری ها و گفتگوهای انجام شده با مسئولان افغانستان افزود: امیدواریم مرز یزدان و میل 73 به عنوان گمرک تخصصی سیمان معرفی شود .
 
 
تعداد بازدید: 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal