۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1395/12/03 دهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد
دهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد
دهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در سال جاری، به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و با حضور نمایندگان وزارت نفت به عنوان نمایندگان ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و اعضای ستاد مذکور، ساعت 18 روز گذشته در محل سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار گردید.
دراین جلسه سرفرازی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری به عزم جدی دولت در اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار داشت؛ بر این اساس از همه توان و ظرفیتهای موجود برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه و رونق اقتصادی استان استفاده می شود.
وی با اشاره به محدودیت امکانات و اعتبارات استان جهت اجرای برخی پروژه ها و تأمین زیرساختهای مورد نیاز استان، افزود؛ ضرورت دارد حمایت و کمک دولت جهت توسعه و تکمیل زیرساختای سرمایه گذاری استان از جمله در بخش راه، برق، گاز و آّب انجام شود. سرفرازی در ادامه به برخی مسائل و مشکلات استان اشاره و افزود؛ با عنایت به عدم وجود مشوق های سرمایه گذاری در استان در مقایسه با مناطق توسعه یافته و برخوردار کشور، لازم است توجه و کمک بیشتر به این مناطق جهت فراهم شدن شرایط سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال صورت پذیرد.
در این جلسه دبیران کمیته های ارتقای تولید ملی و تجارت ( اداره کل صنعت، معدن و تجارت )- بهره وری و امنیت غذایی ( اداره کل جهاد کشاورزی )- بهبود فضای کسب و کار ( اداره کل امور اقتصادی و دارایی )- گردشگری و صنایع دستی ( اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ) ذیل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان، گزارشی از عملکرد و اقدامات بعمل آمده در راستای اجرای برنامه ها و پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان ارائه و به برخی مشکلات و موانع در اجرای این پروژه ها اشاره نمودند.     
 
 
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal