۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1395/12/22 نشست بررسي درخواستها و مشكلات اصناف بيرجند با حضور استاندار
نشست بررسي درخواستها و مشكلات اصناف بيرجند با حضور استاندار
جلسه اي با حضور استاندار و معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، هيأت رئيسه اتاق اصناف و رؤساي اتحاديه هاي صنفي بيرجند، بمنظور بررسي مشكلات و درخواستهاي اصناف، ساعت 12:30 روز پنجشنبه مورخ 19/12/95 در محل اتاق اصناف بيرجند برگزار گرديد. در اين نشست كه فرماندار شهرستان بيرجند و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي ذيربط نيز حضور داشتند، يزدان شناس؛ رئيس اتاق اصناف مركز استان، ضمن تشكر از استاندار و هيأت همراه به خاطر حضور در جمع مسئولان اتاق اصناف و اتحاديه هاي صنفي استان، گزارشي از وضعيت اصناف و اتحاديه هاي صنفي استان و بيرجند و برخي مسائل و مشكلات آنها ارائه و اظهار داشت؛ اصناف و بازاريان استان در همه عرصه هاي سياسي، اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي استان حضور فعال و مؤثر داشته اند و همواره حسن نيت خود را به انقلاب و آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نشان داده اند.
سپس تعدادي از رؤساي اتحاديه هاي صنفي استان به بيان برخي مشكلات و درخواستهاي اصناف زيرمجموعه خود پرداخته و از استاندار و ساير مديران حاضر در جلسه خواستند، پيگيري و اقدام لازم جهت رفع مسائل و مشكلات عنوان شده انجام پذيرد.
در ادامه مهندس پرويزي ضمن تشكر و قدرداني از اصناف و بازاريان به خاطر حضور مناسب و فعال در عرصه هاي مختلف از جمله مشاركت در امور خير، اظهار داشت؛ مسائل و مشكلات عنوان شده از سوي مسئولين اتحاديه هاي صنفي و بازاريان عزيز، در حد امكان و مقدورات پيگيري خواهد شد. وي با اشاره به مشكلات اقتصادي كشور و محدوديت منابع مالي دولت افزود؛ اميدواريم با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و اقدامات انجام شده، در سال آينده شاهد شرايط بهتر و رونق اقتصادي در كشور باشيم تا مسائل و مشكلات مردم و از جمله اصناف نيز كاهش يابد.
استاندار با اشاره به اهميت و ضرورت پيگيري و انجام درخواستهاي اصناف و اتحاديه هاي صنفي، اظهار داشت ؛ مسائل و موضوعاتي كه در حيطه وظايف و اختيارات استان باشد در حد امكان بررسي و اقدام خواهد شد و مباحثي كه نياز به پيگيري از مركز باشد نيز حتما پيگيري و اقدام لازم جهت تحقق آنها انجام خواهد شد. وي همچنين به مصوبه اخير هيأت وزيران و ابلاغ دستور العمل بانك مركزي در خصوص بخشودگي سود و جرايم تسهيلات كمتر از 100 ميليون تومان اشاره و افزود؛ اتاق اصناف و اتحاديه هاي صنفي استان اطلاع رساني لازم را در اين خصوص به زيرمجموعه خود بعمل آورند تا از اين فرصت مناسب و كمك دولت، حداكثر استفاده لازم در استان صورت پذيرد. 
 
 
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal