۱۳۹۶ سه شنبه ۳ مرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1395/12/03 دهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد
دهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان برگزار شد
دهمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان در سال جاری، به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و با حضور نمایندگان وزارت نفت به عنوان نمایندگان ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و اعضای ستاد مذکور، ساعت 18 روز گذشته در محل سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار گردید.
دراین جلسه سرفرازی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری به عزم جدی دولت در اجرای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار داشت؛ بر این اساس از همه توان و ظرفیتهای موجود برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه و رونق اقتصادی استان استفاده می شود.
وی با اشاره به محدودیت امکانات و اعتبارات استان جهت اجرای برخی پروژه ها و تأمین زیرساختهای مورد نیاز استان، افزود؛ ضرورت دارد حمایت و کمک دولت جهت توسعه و تکمیل زیرساختای سرمایه گذاری استان از جمله در بخش راه، برق، گاز و آّب انجام شود. سرفرازی در ادامه به برخی مسائل و مشکلات استان اشاره و افزود؛ با عنایت به عدم وجود مشوق های سرمایه گذاری در استان در مقایسه با مناطق توسعه یافته و برخوردار کشور، لازم است توجه و کمک بیشتر به این مناطق جهت فراهم شدن شرایط سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال صورت پذیرد.
در این جلسه دبیران کمیته های ارتقای تولید ملی و تجارت ( اداره کل صنعت، معدن و تجارت )- بهره وری و امنیت غذایی ( اداره کل جهاد کشاورزی )- بهبود فضای کسب و کار ( اداره کل امور اقتصادی و دارایی )- گردشگری و صنایع دستی ( اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ) ذیل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان، گزارشی از عملکرد و اقدامات بعمل آمده در راستای اجرای برنامه ها و پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان ارائه و به برخی مشکلات و موانع در اجرای این پروژه ها اشاره نمودند.     
 
 
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal