۱۳۹۶ سه شنبه ۳ مرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1395/12/22 نشست بررسي درخواستها و مشكلات اصناف بيرجند با حضور استاندار
نشست بررسي درخواستها و مشكلات اصناف بيرجند با حضور استاندار
جلسه اي با حضور استاندار و معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، هيأت رئيسه اتاق اصناف و رؤساي اتحاديه هاي صنفي بيرجند، بمنظور بررسي مشكلات و درخواستهاي اصناف، ساعت 12:30 روز پنجشنبه مورخ 19/12/95 در محل اتاق اصناف بيرجند برگزار گرديد. در اين نشست كه فرماندار شهرستان بيرجند و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي ذيربط نيز حضور داشتند، يزدان شناس؛ رئيس اتاق اصناف مركز استان، ضمن تشكر از استاندار و هيأت همراه به خاطر حضور در جمع مسئولان اتاق اصناف و اتحاديه هاي صنفي استان، گزارشي از وضعيت اصناف و اتحاديه هاي صنفي استان و بيرجند و برخي مسائل و مشكلات آنها ارائه و اظهار داشت؛ اصناف و بازاريان استان در همه عرصه هاي سياسي، اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي استان حضور فعال و مؤثر داشته اند و همواره حسن نيت خود را به انقلاب و آرمانهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نشان داده اند.
سپس تعدادي از رؤساي اتحاديه هاي صنفي استان به بيان برخي مشكلات و درخواستهاي اصناف زيرمجموعه خود پرداخته و از استاندار و ساير مديران حاضر در جلسه خواستند، پيگيري و اقدام لازم جهت رفع مسائل و مشكلات عنوان شده انجام پذيرد.
در ادامه مهندس پرويزي ضمن تشكر و قدرداني از اصناف و بازاريان به خاطر حضور مناسب و فعال در عرصه هاي مختلف از جمله مشاركت در امور خير، اظهار داشت؛ مسائل و مشكلات عنوان شده از سوي مسئولين اتحاديه هاي صنفي و بازاريان عزيز، در حد امكان و مقدورات پيگيري خواهد شد. وي با اشاره به مشكلات اقتصادي كشور و محدوديت منابع مالي دولت افزود؛ اميدواريم با برنامه ريزي هاي صورت گرفته و اقدامات انجام شده، در سال آينده شاهد شرايط بهتر و رونق اقتصادي در كشور باشيم تا مسائل و مشكلات مردم و از جمله اصناف نيز كاهش يابد.
استاندار با اشاره به اهميت و ضرورت پيگيري و انجام درخواستهاي اصناف و اتحاديه هاي صنفي، اظهار داشت ؛ مسائل و موضوعاتي كه در حيطه وظايف و اختيارات استان باشد در حد امكان بررسي و اقدام خواهد شد و مباحثي كه نياز به پيگيري از مركز باشد نيز حتما پيگيري و اقدام لازم جهت تحقق آنها انجام خواهد شد. وي همچنين به مصوبه اخير هيأت وزيران و ابلاغ دستور العمل بانك مركزي در خصوص بخشودگي سود و جرايم تسهيلات كمتر از 100 ميليون تومان اشاره و افزود؛ اتاق اصناف و اتحاديه هاي صنفي استان اطلاع رساني لازم را در اين خصوص به زيرمجموعه خود بعمل آورند تا از اين فرصت مناسب و كمك دولت، حداكثر استفاده لازم در استان صورت پذيرد. 
 
 
تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal